Hakkımızda

hakkimizda-yeni

Ortak Nokta Yönetim olarak; Adana, Bursa ve Gaziantep’te bulunan şubelerimizle birlikte halihazırda profesyonel anlamda bina yönetimi sektöründe sizlere hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz ve bilgi birikimimizle sektörde lider firma olup, paydaşlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve siz değerli site sakinlerine kaliteli, huzurlu, sorunsuz bir ortak yaşam alanı sunmak en büyük hedefimizdir. Profesyonellik ve şeffaflık ilkelerimizden ödün vermeden site, apartman ve iş merkezi yönetimi alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek anında hizmetlerimize yansıtıyoruz. AR-GE çalışmalarımızla paydaşlarımızın ihtiyaçlarını en kısa sürede tespit edip derhal müdahale ediyoruz.

İlgili kanun, tüzük, yönetmelikler çerçevesinde ve sizin ihtitaçlarınız ile talepleriniz doğrultusunda tarafımıza yüklenen görev ve sorumlulukları hizmet süresince eksiksiz yerine getirmekteyiz. Bu görev ve sorumlulukları yerine getirirken; şeffaflık, hesap verilebilirlik, güvenilirlik ve sorumluluk ilkelerine bağlı kalarak tüm faaliyetlerimizi ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde icra ediyor, işimizi severek yapıyoruz.

Biz Ne Yapıyoruz?

Ortak Nokta Yönetim olarak;

– Aidat takip ve muhasebe işlemleri,
– Profesyonel güvenlik hizmetleri,
– Bina ve çevre temizliği hizmetleri,
– Peyzaj ve bahçe bakımı hizmetleri,
– Havuz bakımı hizmetleri,
– Periyodik bakım-onarım hizmetleri,
– Personel (apartman görevlisi, bahçıvan vb.) temini,
– Halkla ilişkiler,
– Hukuki işlemler,

ana başlıklarına ilave olarak banka hesaplarının takibini titizlikle yapmak, fatura ödemelerini yapmak, aidat ve aidat dışı gelirlerin düzenli bir şekilde tahsil edilmesini sağlamak, personelin SGK işlemlerini takip etmek, gelir ve giderleri işletme defterine işlemek, ilaçlama ve filtrasyon çalışmalarını yürütmek hizmetlerini vermekteyiz.

Hizmetlerimizin her aşamasında paydaşlarımızla “şeffaflık” ilkemiz gereği bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Çalışmalarımızı alanında uzman, işini ve insani ilişkileri seven, güler yüzlü personelimizle uzlaşı odaklı olarak yürütüyoruz. Gelişen teknolojilerin ve bina yönetimindeki yeni trendlerin takipçisi olarak konuya hakim personelimizle sizlere en hızlı şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.